PROČ JE AKUSTIKA V INTERIÉRU DŮLEŽITÁ?
Akustický komfort je častým problémem v současných interiérech. Velké hladké plochy jsou typickým důvodem pro vznik nepříjemného dozvuku. Použití akustických materiálů v prostoru může výrazně pomoci zvýšit pohodu ale i produktivitu. Dobře navržené akustické řešení přináší svým uživatelům zklidnění a koncentraci a pozitivně působí na lidskou psychiku.

PROČ VOLIT AKUSTICKÉ PANELY LAPPA?
Akustické panely Lappa nabízí řešení pro akusticky problematické interiéry; zatímco pohlcují nežádoucí hluk, vnáši do prostoru barvy a emoce. Panely jsou vytvářené s důrazem na výtvarnou jedinečnost, plnohodnotnou funkci a kvalitní řemeslo. Naší doménou je digitální potisk, díky kterému pro vás vytvoříme unikátní barevnost, či vzor, který přesně zapadne do vašeho domova, kavárny, nebo kanceláře.​​​​​​
JAK PANELY FUNGUJÍ?
Lappa přináší akustický komfort použitím vysoce funkčních absorpčních materiálů, které pohlcují střední a vysoké frekvence. Panely jsou navrženy do interiéru tak, aby co nejrovnoměrněji pokrývaly hladké problematické plochy. Zvukové vlny, které by se normálně od prázdné plochy odrazily, jsou akustickým povrchem zachyceny a tím se eliminuje ozvěna v místnosti.
VARIABILITA TVARŮ A BAREV
Požádejte o zaslání našeho katalogu a vyberte si konkrétní produkt. Z našich vzorníků si můžete vybrat ideální barevnost nebo vzor. A pokud si nevyberete, rádi pro vás vytvoříme produkt na míru.
AKUSTICKÉ HODNOTY
Graf po levé straně ukazuje hodnoty akustických panelů Lappa o tloušťce 65mm.
POŽÁDEJTE O ZASLÁNÍ  
PRODUKTOVÉHO KATALOGU 
Zasíláme ve formátu PDF
Odeslat
Děkujeme!
Zpět nahoru